Manipulatory

Nasza misja

Chęć rozwoju i wdrożenia nowoczesnych technologicznie i ergonomii w miejscach pracy, pozwoliła nam nawiązać współpracę z firmami które  w swojej ofercie oprócz  wysokiej jakości produktów posiadają także Odpowiednie doświadczenie.

Szybki kontakt

  • 48 797 579 521
  • kontakt@manipulatory-przemyslowe.pl
  • Al. Wolności 32, Niemodlin, Polsks;
Top

Pneumatyczny manipulator TELO-MAT

Manipulatory przemysłowe / Pneumatyczny manipulator TELO-MAT

telomat

telomat

TELO-MAT jako urządzenie podwieszone z ramieniem przegubowym bez chwytaka

TELO-MAT jako urządzenie podwieszone z ramieniem przegubowym bez chwytaka

TELO-MAT z chwytakiem tylnej osi

TELO-MAT z chwytakiem tylnej osi

TELO-MAT z uchwytem dachowym

TELO-MAT z uchwytem dachowym

Pneumatyczny manipulator TELO-MAT


Pneumatyczna oś podnosząca TELO-MAT typ FP jest ręcznym manipulatorem teleskopowym z pneumatycznym napędem kolumny podnoszącej. Obciążenia do 500 kg są stale podnoszone przez podnoszące urządzenie kolumnowe, co zapewnia ich elastyczną i delikatną obsługę i porusza się po gładkim systemie szyn z osią podnoszenia.

Standardowe urządzenie TELO-MAT

W zależności od zastosowania oś podnoszona TELO-MAT jest również wyposażona w napęd hydrauliczny lub elektryczny. Następnie mówimy o pneumatycznej osi skoku lub osi suwu hydraulicznego.

W połączeniu z systemem prowadnic gładkich ROLLYX z zestawu do montażu dźwigów aluminiowych, TELO-MAT jest stosowany do obszarów roboczych o dużym polu powierzchni.

Oś podnoszona TELO-MAT podnosi, obraca, kręci lub przenosi obciążenia w sposób wolny od wahadła w połączeniu z mechanicznymi lub napędzanymi urządzeniami do przenoszenia ładunku.

Najbardziej powszechnymi urządzeniami do obsługi ładunków są próżniowe przesuwy, przesuwy magnetyczne, zaciski pneumatyczne i zaciski trzpieniowe.

System obsługi perfekcji w pracy materiału.


Kategoria:
Data:
28 października 2016