Manipulatory

Nasza misja

Chęć rozwoju i wdrożenia nowoczesnych technologicznie i ergonomii w miejscach pracy, pozwoliła nam nawiązać współpracę z firmami które  w swojej ofercie oprócz  wysokiej jakości produktów posiadają także Odpowiednie doświadczenie.

Szybki kontakt

  • 48 797 579 521
  • kontakt@manipulatory-przemyslowe.pl
  • Al. Wolności 32, Niemodlin, Polsks;
Top

Manipulator PICO-MAT

Manipulatory przemysłowe / Manipulator PICO-MAT

PICOMAT

PICOMAT

PICO-MAT ze zintegrowanym chwytakiem nośnym

PICO-MAT ze zintegrowanym chwytakiem nośnym

PICO-MAT z chwytakiem chłodnicy

PICO-MAT z chwytakiem chłodnicy

PICO-MAT z chwytakiem zbiornika

PICO-MAT z chwytakiem zbiornika

Manipulator PICO-MAT

TWIN to przenośna podwójna lina manipulator z kontrolą balansu pneumatycznego. Ładunki do 100 kg mogą być odsunięte od kabla podwójnego urządzenia pneumatycznie do łatwego i ciągłego przenoszenia w pływającym państwowej (saldo).

PICO-MAT standardowym urządzeniem

Precyzyjny manipulator PICO-MAT Twin przemieszczany jest ręcznie, w zależności od wymaganego miejsca pracy, montowanego z lekkiego aluminiowego systemu kolei wałek Rollyx lub żurawia.

Równoważenia PICO-MAT Twin się, obracać, obrotowy lub transportowanego ładunku w połączeniu z mechanicznymi lub pneumatycznie napędzane obciążenie środkami odbierającymi. Najczęstszym kratownice są chwytaki próżniowe, obornika magnes zaciski pneumatyczne i uwalnianie trzpienia.

Z manipulatorem PICO-MAT TWIN ciężary obciążenia mogą być dodawane i udało pływających. Po prostu wykonując ergonomiczną dźwignię sterowania lub bezpośrednio do obciążenia być transportowany ładunek jest podnoszony. Wrażliwe operacjach ustawiania i łączenia jest więc możliwe.

Prędkość podnoszenia odpowiada prędkości przemieszczania się użytkownika. Ze specjalnymi uchwytami wydłużonych, które są przystosowane do obsługi zadania, operatora bez zginania lub rozciągania może pełnić funkcje podnoszenia w pozycji stojącej.

Całkowicie niezależna od obciążenia i prędkości ruchu, kontrola czysto pneumatyczny gwarantuje 100% obciążenia. Ta operacja jest stosunkowo znacznie mniej energii i ma odpowiednio w kosztach energii bilans pozytywny wpływ. System podwójnego kabla powoduje stabilność skręcania ważną zaletą liny balancer Pico-MAT TWIN w porównaniu z konwencjonalnymi urządzeniami lina i podnośników jednoniciowych łańcucha.

Lekka konstrukcja o małej bezwładności umożliwia bardzo łatwe przemieszczanie manipulatorem PICO-MAT TWIN na ramieniu obrotowym lub w systemie kolejowym, tylko nocnik operowanie ładunkiem!


Kategoria:
Data:
28 października 2016